Workshop : hoe een einde maken aan de uitzettingen? O4/O5/2018
met End deportations& Lesbians and gays support the migrants
https://enddeportations.wordpress.com/
https://www.facebook.com/lgsmigrants/?fref=mentions
Vrijdag 4 mei, van 18.30 uur tot 21.00 uur – Maison de la paix (Van Elewyckstraat 35, Elsene)
Vanaf 18:15 uur
Aan de vooravond van de Steenrock, workshop-discussie voor activisten : “Strategie en ervaringsdeling – Stop de huisuitzettingen en stop met de collectieve vluchten ”
Doe mee met ons voor een interactieve discussie over het immigratiesysteem in het VK (en België) en deprtaties met suggesties voor implicaties en acties vanuit een strategisch perspectief. Deze workshop zal vooral een ruimte zijn om de ideeën en ervaringen te delen.
We zullen verkennen:
– Waarom zouden we stoppen met massale uitwijzingen (vanuit een moreel en tactisch oogpunt: hoe deze strijd past in de huidige politieke context in het Verenigd Koninkrijk en België).
– Presentatie van een concreet geval van directe actie in een strategie om een einde te maken aan massale uitwijzingen.
– De praktische stappen die laten zien hoe deelnemers kunnen meedoen.
De workshop wordt gemodereerd door leden van twee Engelse collectieven. End deportations &Lesbians and gays support the migrants .
Tijdens deze workshop wordt de korte film ‘Violent Borders’ gemaakt door een van de leden van End Deportations en STRIKE! Magazine zal worden vertoond.
Meestal in het engels, maar een tolk zal indien nodig kunnen vertalen.
En op 05/05 komt allen naar Steenrock!
STEENROCK – Faites de la musique, pas des centres fermés !